SIK SORULAN SORULAR

11) Fixxit nedir?
Fixxit evinizde, işyerinizde veya sizin için uygun bir adreste ve zamanda periyodik araç bakım ve tamir hizmeti sunan bir hizmettir. Fixxit sizin için pratik olmasının yanında aynı zamanda alanında uzman ve tecrübeli teknik elemanlarımızdan en makul fiyatlarla yararlanabileceğiniz bir mobil araç bakım hizmetidir.
22) Nasıl Çalışır?
Fixxit’in sunmuş olduğu kapıda servis hizmetini kullanmak için arayarak veya email ile ulaşarak randevu almanız yeterlidir. Aracınızın marka ve modeline göre yurtiçi ve yurtdışındaki en kaliteli ürünler ile aracınızın periyodik bakımlarını 1yıl/10.000 km garantili bir şekilde yaptırabilirsiniz.
33) Neden Fixxit’i tercih etmeliyim?
● Boş zamanlarınızı sevdiklerinize ve kendinize ayırın oto tamircilerde ve sanayilerde vakit geçirmeyin. Bırakın Fixxit ayağınıza gelsin zamanınız size kalsın.
● Bireysel olarak yaptırdığınızda çok daha pahalıya temin edeceğiniz tüm parça ve hizmetleri Fixxit sizin için daha uygun fiyatlara bularak araç bakım maliyetlerinizi azaltır.
● Kendi ustanız olmasını beğeneceksiniz; her seferinde oto tamir servislerinde farklı ustalarla çalışmaktansa periyodik bakım zamanınız geldiğinde size tahsis ettiğimiz sabit teknik elemanımızdan hizmet almak ve istediğiniz zaman aynı teknik elemana ulaşabilme kolaylığı sağlar.
44) Aracım gerçekten istediğim yerde tamir edilecek mi?
Fixxit tamamen mobil bir araç servis hizmeti olup istediğiniz adreste tüm periyodik bakımlarınız ve temel araç tamiri hizmetlerini vermektedir. Yağ yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, benzin filtresi, mazot filtresi, fren balataları ve daha birçok hizmeti kapınızın önünde vermekteyiz.
55) Fixxit’i hangi şehirlerde kullanabilirim?
Fixxit şimdilik sadece Ankara’da hizmet vermekle birlikte en kısa zamanda Türkiye’nin diğer illerinde de faaliyete geçmek için çalışmalarını sürdürmektedir.
66) Çalışma saatleriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Fixxit haftanın 6 günü sabah 9 ile akşam 19:00 arasında hizmet vermektedir.
77) Fixxit’i kullanmanın maliyeti nedir?
Fiyatlarımız aracınızın marka ve modeline göre değişmekle birlikte tamircilerde veya oto sanayilerinde vaktinizi harcamamış olacağınızı düşünürseniz maliyet/mutluluk oranınızın üst seviyelerde olacağına eminiz.
88) Randevu için kredi kartı bilgilerim gerekli mi?
Telefondan veya internet adresimizden randevu almak için herhangi bir kredi kartı bilgisi talep edilmemektedir.
99) Randevu iptali için ne yapmalıyım?
Randevunuzu iptal etmek isterseniz 3 saat öncesinden haber vermeniz yeterlidir.
1010) Aracım için uygun parçaları nasıl seçiyorsunuz?
Yedek parça ekibimiz aracınıza en uygun marka ve modeli seçmek için titiz bir piyasa araştırması yapıp sizin için en uygun parçaları temin etmektedir. Kullandığımız tüm parçalar garanti kapsamı dahilindedir.
1111) Değişecek parçaları kendim alabilir miyim?
Elbette. Kendi parçalarınızı temin edersiniz parça değişimi için Fixxit in tecrübeli teknik elemanlarından yararlanabilirsiniz. Fakat kendi parçalarınızı alırsanız parça garantisi veremeyiz.
1212) Kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?
Hizmetinizi aldıktan sonra ödemenizi ister nakit ister kredi kartı ile kapınızda yapabilirsiniz.
1313) İşçilik ve parça garantisi veriyor musunuz?
Fixxit’ten aldığınız tüm hizmetler 1 yıl 10.000 km garanti kapsamındadır.
Restricted Post: You are not allowed to view the content of this Post
WhatsApp
Müşteri TemsilcisiWhatsApp