‘HAYATI KOLAYLAŞTIRIYORUZ’

‘Arabanız mı bozuldu yada servis zamanı mı geldi. Biz yardımcı olalım’

Çağrı merkezimizden veya internet adresimizden hemen randevu alın, sertifikalı ustalarımız işyerinize veya evinize gelsinler. Siz kahvenizi yudumlarken ustalarımız aracınızla ilgilensinler. Aracınızın, yerinde yapılabilecek tüm kontrol ve testleri uzman ekibimiz tarafından yerine getirilecek ve siz bütün bu hizmetler için piyasadaki herhangi bir servise ödeyeceğiniz tutardan daha fazlasını ödemeyeceksiniz. Üstelik kredi kartı ile vade farksız 3 taksitle ödeme imkanı…

1

‘Randevu almak hiç bu kadar kolay olmamıştı’

İhtiyacımız olan bilgiler

1. Aracınız ile ilgili ihtiyacınız nedir? ( ‘Periyodik bakım’, ‘fren balatalarının değişimi’, ‘araç çalışmıyor’ gibi)
2. Aracınızın model, üretim yılı, şase numarası
3. Adınız, email adresiniz, telefon numaranız ve adresiniz

2

Bütçenize uygun ve şeffaf fiyatlama

Aracınız servis çalışanlarımız tarafından kontrol edildikten sonra yapılacak işlemlerin ve bu işlemler için ödemeniz gereken ücretin yer aldığı detaylı bir liste sunuyoruz. Bu listede yer almayan herhangi bir ödeme ile karşılaşmayacağınızı garanti ediyoruz. Talepleriniz içerisinde yapılması gerekmeyen ve yapılan incelemeler sonrasında yapılması gereken işlemler hakkında servis danışmanlarımız tarafından bilgilendirilecek ve yapılacak işlemler hakkında son kararı her zaman siz vereceksiniz. Bize güvenin, aracınızın periyodik bakımı ve tamiri dahil yapacağımız tüm işlemler için ödeyeceğiniz tutarın piyasada hizmet veren diğer firmalardan daha yüksek olmayacağının sözünü veriyoruz.

3

Hemen randevu alın

Ustalarımız haftanın 7 günü saat sabah 8 ile aksam 7 arasında hizmetinizde olacaklar. Sadece size en uygun zaman dilimini seçmeniz ve randevu hattı üzerinden bize iletmeniz yeterli olacaktır. Randevu için herhangi bir ödeme ve kredi kartı bilgisi talep etmiyoruz. Ödemenizi tüm işlemleriniz gerçekleştikten sonra adresinizde nakit veya kredi kartı ile vadesiz 3 taksit seklinde yapabilirsiniz…

1

BÜTÇENİZE UYGUN ŞEFFAF FİYAT GARANTİSİ

Aracınızı en az sizin kadar önemsiyoruz ve bu nedenle periyodik bakım ve tamir ihtiyaçlarınız için orijinal parça ve motor yağı kullanıyoruz. İşimizi şansa bırakmayı sevmiyor ve bu nedenle aracınızı sertifikalı ve en az 10 yıl deneyimi olan ustalarımızın maharetli ellerine teslim ediyoruz. Bütün bu maliyet değişkenlerini dikkate alarak sizin için en uygun fiyat teklifini hazırlıyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ

Sadece sertifikalı ve tecrübeli ustalar ile çalışıyoruz ve yaptığımız işe güveniyoruz. Bu nedenle size sunmuş olduğumuz işçilik hizmeti ve değişimi gerçekleştirilen orijinal parçalardan kaynaklanacak olası sorunlara karşı aracınızı 10.000 km/1 yıl garanti sunuyoruz.