PERİYODİK BAKIM


Deneyimli personelimiz, aracınızın periyodik bakımı ile ilgili her türlü işlemini evinizin veya işyerinizin konforunda kusursuz bir şekilde yerine getirerek memnuniyetiniz için çalışır. Yapılan işlemlerde orijinal yedek parça ve motor yağı kullanılarak, yan sanayi parça kullanımdan dolayı ortaya çıkabilecek olası sorunların önüne geçmeyi amaçlarız.

Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum pharetra nec.

TAMİR


Aracınız ile ilgili tamir gerektiren durumlarda yerinde müdahale ile probleminiz en kısa sürede çözülmeye çalışılır. Yerinde müdahale ile çözülemeyecek sorunlar için aracınız vale hizmetimiz ile servis merkezimize götürülerek gerekli müdahaleler yapılır ve güvenli bir şekilde teslim edilir.

Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum pharetra nec.

YOL YARDIMI


Yolda kalmanızı istemeyiz fakat böyle bir durumda endişelenmenize gerek olmadığını da belirtmek isteriz. Çalışma saatlerimiz içinde Ankara il merkezi için yol yardım hizmeti sunuyoruz. Mobil yol yardım aracımız aracınıza en kısa zamanda müdahale etmek için hareket eder. Aracınız ile ilgili problem yerinde çözülebilebiliyorsa çözülür, çözülemiyorsa çekici hizmeti ile servis merkezimize bırakılır. Servis merkezimizde aracınızın problemi dahil her konuda bilgilendirilirsiniz. Onayınız doğrultusunda aracınız ile ilgili sorunlar çözüme kavuşturulur ve aracınız istediğiniz adrese istediğiniz saatte güvenli bir şekilde teslim edilir.

Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum pharetra nec.

KAPORTA VE BOYA HIZMETİ


Fixxit olarak, sigorta şirketlerinden gelen tüm kasko ve trafik hasar işlemlerini takip ediyoruz. Aracınız üzerindeki mevcut her türlü boya hasarlarını, herhangi bir ton farklılığı olmadan, bütün opak ve metalik renklerde fırın boya ile kusursuz bir şekilde onarıyoruz. Ayrıca aracınızın koltuk döşemelerindeki sigara yanığı ve diğer tüm deformasyonları eskisini aratmayacak şekilde onarıyoruz.

Profesyonel ekibimiz tarafından, çizik, sıyrık ya da kaporta hasarlarında parça değişimine gitmeden önce, herhangi bir renk ve ton farklılığı oluşmaması için, hasarlı bölgenin boyanması yöntemiyle kusurun düzeltilmesi sağlanıyor.

LPG BAKIM VE TAMİR HİZMETİ


Fixxit olarak LPG’li araç kullanan müşterilerimizi unutmadık. BRC marka LPG dönüşüm kiti bulunan araçlar ile ilgili LPG'den kaynaklanan tüm sorunları yerinde çözmeyi hedefliyor, yerinde çözümü mümkün olmayan problemler için aracınızı servis merkezimizde kısa süreliğine misafir ediyoruz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için LPG bakım ve tamir hizmet ağımızı çok yakın zamanda tüm LPG dönüşüm markalarını kapsayacak şekilde genişleteceğimizi belirtmek isteriz.

Profesyonel ekibimiz tarafından, çizik, sıyrık ya da kaporta hasarlarında parça değişimine gitmeden önce, herhangi bir renk ve ton farklılığı oluşmaması için, hasarlı bölgenin boyanması yöntemiyle kusurun düzeltilmesi sağlanıyor.

MOBİL OTO CAM


Fixxit olarak aracınızın oto camlarını, profesyonel ekipmanlarla hızlı ve güvenli bir şekilde değiştiriyoruz.

Oto cam değişimi esnasında kullanılan poliüretan olarak adlandırdığımız yapıştırıcı kimyasallar ve yardımcı malzemeler otomotiv sektöründe montaj sanayinde kullanılan Sikaflex – Beta DOW – Tereson gibi OEM (Orijinal Ürün Üreticisi) marka ürünlerdir.

ÇEKİCİ VE YOL YARDIM


Fixxit 7 gün 24 saat yanınızda… Fixxit olarak araç ile seyahat esnasında meydana gelebilecek beklenmedik sorunları en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedefliyoruz.

Yerinde Onarım Hizmeti


Yol kenarında onarımı mümkün olan araç arızalarında ve lastik patlaması durumlarında sorununun olay yerinde donanımlı mobil yardım ekipleri tarafından giderilerek yola devam edilmesini sağlarız. Yaygın hizmet ağıyla aracın çekimine gerek kalmadan yerinde onarım, lastik değişimi ve oto kilit servis hizmetiyle zaman ve maliyet avantajı yaratarak müşterimizin memnuniyeti için çalışırız.

Çekici Hizmeti


Arıza, kaza veya trafik kuralları gereği aracın hareket etmesinin sakıncalı olduğu durumlarda teminatlar doğrultusunda çekici yönlendirilerek, aracın onarım servisine nakli sağlanır.

Kurtarma Hizmeti


Aracın, devrilmesi, yan yatması veya başka bir seviyeye düşmesi gibi durumlarda araca sağlanan kurtarma hizmetidir. Yol yardım yetkilisi ve müşteri telefonda görüştürülerek aracın durumu hakkında genel bilgi alınır, daha sonra yol yardım yetkilisi olay yerinde keşif çalışması yapar. Keşif sonucu aracın durumuna göre hava yol şartları da dikkate alınarak, en uygun kurtarıcı ile aracın bulunduğu noktadan kurtarılması sağlanır.

 

Size nasıl yardim edebiliriz?